Назва сервера Карта Гравці IP-адреса Дії
Правила для Адмінів!
6aJIaKyH

Засновник


Рейтинг: 1089


Повідомлень: 174


Подякували: 183

Інформація для адміністрації сервера і для тих хто хоче купити права Адміністратора:

 1. Адмінка продається особам яким виповнився 21 рік
 2. При покупці адміністратора сервера зверніть увагу на те , що після покупки у вас буде тиждень випробувального терміну. 
 3. У разі неадекватної поведінки, скарг гравців чи використання читів, з вас будуть зняті права адміністратора БЕЗ повернення коштів.

Правила Адміністратора:

 1. Адміністратор є таким самим гравцем як і всі, і зобов'язаний дотримуватися правил.
 2. ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ підтримувати порядок на сервері та суворе виконання правил усіма гравцями серверу.
 3. ЗАБОРОНЕНО ображати гравців, провокувати, грубити, видавати необґрунтовані бани, кіки, мути, переводити за іншу команду без згоди гравця.
 4. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використовувати інструменти адміністрування сервером в особистих або розважальних цілях (переводити себе або когось за команди після автобалансу, стукати себе чи гравців, видавати(замінювати) гравцям зброю та інше).
 5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ змінювати карти за власним бажанням, за винятком випадків, коли зміна карти вкрай необхідна для підвищення онлайну на сервері (має бути мінімум 2 карти на вибір, одна з них, та що зараз грається). Голосування забороняється, якщо гра на карті триває менше 10 хвилин.
 6. ПРИ підозрі гравця на чіти, видавати бан на 1(один) день з причиною бана (Демо + скріни на сайт) Якщо гравець не скинув демо, і повторно зайшов на сервер - видавати бан на тиждень.
 7. ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ особисто розглядати заявку на розбан гравця, якого забанив, протягом 24 годин з моменту бана. Потім відписатися з цього в тему "РОЗБАН ТУТ".
 8. ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ озвучити причину kick/slay/gag(mute) на прохання гравця, якого кікнули/вбили/видали мут.
 9. За будь яку рекламу на сервері (чи то в імені, або коли хтось кличе на інший сервер) видавати бан на МАКСИМАЛЬНИЙ термін.
 10. За образливий нік типу (ти лох, ти гей і тд.) видавати бан на 5 хв з причиною "Зміни нік". Ніки типу (я лох, я гей) не вважаються образливими, за них банити не потрібно.
 11. НЕ БАНИТИ за стандартні ніки з моніторингів(розкруток) типу : [Fine-Boost] player, [CSB] Player, gs-m -> russian, GSClient | gam1ngcs-ms, T-MS | #GSClient !!!
 12. За використання SGS і DDRUN видавати спочатку усне попередження, а після повторного використання БАН на добу .
 13. За образи гравців на сервері видавати гаг(мут) на чат/голосовий чат  на 15 хвилин, якщо після гагу(муту) гравець продовжує ображати інших гравців, давати бан на добу, або більше в залежності від ситуації.
 14. ПОВИНЕН поважати себе та гравців сервера!
 15. Передача Адмінки третім особам ЗАБОРОНЕНА !!!

Ці правила поведінки адміністратора стосуються і звичайних гравців. Все, що заборонено адміну у відношенні до гравців (без доступу до адмінського меню), заборонено і звичайним гравцям (образи інших граців, образливі ніки, реклама і тд.)

Якщо правила зміняться, всіх адміністраторів буде сповіщено!!!

———————————————————

Ті Адміністратори, які будуть порушувати ці правила, будуть позбавлені або прапорів доступу до тих чи інших команд, або позбудуться послуги.

———————————————————

Якщо ви бачите порушення цих пунктів з боку адміністрації, щодо Вас і маєте докази то можете подати скаргу за цим посиланням ТУТ . 

Відредагував: 6aJIaKyH, 9 марта 2024 г, 21:45